Księgowość Bliska Tobie

Ty rozwijasz Swój biznes - My księgujemy!

O NAS

Profesjonalna, przyjazna, przystępna - taka jest Księgowość Bliska Tobie. O nic nie musisz się martwić - zespół doświadczonych specjalistów poprowadzi Twoją księgowość, Ty możesz skupić się na biznesie. Znamy potrzeby, zarówno początkujących, jak również doświadczonych przedsiębiorców. Wysoka jakość usług przy jedocześnie niskich kosztach - to model, który z powodzeniem realizujemy. Specjalizujemy się w obsłudze księgowej spółek osobowych, kapitałowych i jednoosobowych działalności gospodarczych.

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym, posługujemy się licencją nr. 58260. Nasza firma jest tworzona przez księgowych z kilkuletnim doświadczeniem na rynku. Oprócz wiedzy teoretycznej, dysponujemy ogromnym zapleczem praktycznym, potwierdzonym przez naszych Klientów.

PROFESJONALIZM

Stosujemy sprawdzone systemy obsługi księgowej, zawsze indywidualnie dostosowane do konkretnych potrzeb Klienta. Nasze motto „Prowadzimy księgowość jak byśmy byli tuż za ścianą!”

MIŁA OBSŁUGA

Mamy doświadczenie w pracy zarówno z młodymi przedsiębiorcami, jak i z tymi bardzo doświadczonymi. Wiemy, czego i w jakim zakresie potrzebują, a przede wszystkim jak skutecznie i sprawnie rozwiązywać ich problemy i wyjaśniać zawiłości. Jesteśmy przyjaźnie nastawieni do Klienta i jego potrzeb.

Kompleksowa oferta dla wymagających!
Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić

Pełna księgowość

PEŁNA KSIĘGOWOŚĆ

Pełna księgowość już od 369 zł netto za 15 dokumentów!

Pełna księgowość jest zaawansowaną formą czynności takich jak prowadzenie ksiąg rachunkowych, dlatego może być kosztowna. Aby ograniczyć koszty warto wynająć biuro rachunkowe, które przejmie na siebie ten pracochłonny obowiązek.

Z nami możesz prowadzić pełną księgowość już od 369 zł miesięcznie/netto. W cenie dostaniesz comiesięczny bilans, rachunek zysków i strat oraz szczegółowe analizy kosztów i przychodów. Dzięki temu, bez poświęcania dużej ilości czasu, możesz w pełni panować nad finansami swojego przedsiębiorstwa i dostosowywać swoją strategię rozwoju do stanu obecnego.

KBT może też być Twoim osobistym analitykiem finansowym! Ustalimy, jakich raportów potrzebujesz, oprócz standardowych sprawozdań finansowych – w zależności od ich ilości, możemy je sporządzić w cenie usługi. Naszą ofertę kroimy na miarę – określasz ilość dokumentów oraz potrzebne raporty, a my cennik dostosowujemy do Twoich potrzeb. Płacisz tylko za to, czego faktycznie potrzebujesz.

 

Księgowość
inwestycyjna

KSIĘGOWOŚĆ INWESTYCYJNA

Poszukujesz systemów raportowych dostosowanych do Twoich potrzeb, które pozwalają na nadzór nad zarządzanymi funduszami oraz spółkami? Jeśli tak, to mamy szereg rozwiązań dla Ciebie!

Działamy kompleksowo: oprócz wymaganych przez obowiązujące przepisy, standardowych usług sprawozdawczych i księgowych, uzupełnionych skrojonymi na miarę raportami, zaoferujemy Ci wiele dodatkowych usług!

Wycenimy dla Ciebie wartości aktywów netto i wartości aktywów netto na certyfikat, przeszacujemy do wartości bieżącej aktywa znajdujące się w portfelu, przeprowadzimy wyceny techniczne i oficjalne z depozytariuszem, a także uzgodnimy politykę rachunkowości i procedury. Zajmiemy się też sprawozdawczością wraz z obsługą audytorów oraz rejestrem certyfikatów inwestycyjnych, a nasi księgowi zawsze szybko i sprawnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

 

Księga przychodów
i rozchodów

KSIĘGA PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW

Księga przychodów i rozchodów już od 139 zł netto!

Jeśli prowadzisz działalność jednoosobową, to ta forma prowadzenia księgowości będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Księga przychodów i rozchodów to uproszczona formą księgowania, pozwalająca jednak ująć koszty prowadzenia działalności w rozliczeniach, a tym samym obniżyć podstawę opodatkowania i podatek dochodowy.

KBT prowadzenie księgi przychodów i rozchodów zrobi za Ciebie - jedyne co musisz zrobić, to przekazać nam dokumenty. Resztą zajmiemy się my!

 

Kadry i płace

KADRY I PŁACE

Kadry i płace już od 25 zł netto!

Zatrudniasz pracowników? Przekaż kwestie kadrowo-płacowe KBT! Kwestie kadrowe są pracochłonne i mogą być skomplikowane. Jeśli chcesz mieć nad wszystkim kontrolę, a jednocześnie mieć pewność, że Twoim pracownicy są rzetelnie i w 100% prawidłowo rozliczani - zdaj się na nasz outsourcing kadrowo-płacowy. Pojedynczego pracownika rozliczamy kompleksowo już od 25zł/netto.

Zakres naszej specjalizacji obejmuje wszystkie zagadnienia i zobowiązania wynikające z zatrudniania pracowników:

- sporządzamy listy płac i prowadzimy ewidencję wynagrodzeń,naliczamy wynagrodzenia z uwzględnieniem dodatków i potrąceń, sporządzamy przelewy wynagrodzeń oraz paski wypłat wynagrodzenia,
- sporządzamy zgłoszenia i deklaracje do ZUS i US, wykonujemy przelewy do ZUS i US,
- przygotowujemy RMUA, wystawiamy zaświadczenia i zarobkach, rejestrujemy pracowników i członków rodzin w ZUS,
- sporządzamy rozliczenia PIT-11, PIT-8B, PIT-40 oraz dokumenty związane ze stosunkiem pracy,
- rozliczamy wszystkie rodzaje urlopów oraz zwolnień lekarskich, ewidencjonujemy i kontrolujemy okresowe badania lekarskie,
- zajmujemy się świadectwami pracy, zaświadczeniami i innymi dokumentami związanymi z zatrudnieniem pracownika,
- tworzymy sprawozdania do GUS,
- archiwizujemy dokumentację prawną pracowników.
Zdaj się na nas – czas to pieniądz!


Usługi dodatkowe

USŁUGI DODATKOWE

Poszukujesz biura, które kompleksowo Cię obsłuży – dobrze trafiłeś!

Oprócz tradycyjnych usług księgowych jak i kadrowo-płacowych nasz personel pomoże Ci także w innych procesach bazodanowych.

Poprowadzimy dla Ciebie rejestr zabezpieczeń, wycenimy lokaty modelem, przygotujemy dokumentację rachunkową potrzebną do emisji papierów wartościowych.

Dodatkowo możemy przeprowadzić odtworzenie ksiąg rachunkowych, przekształcić przedsiębiorstwo w spółkę prawa handlowego, przeprowadzić proces likwidacji spółki jak też zaoferować leasing pracowników operacyjnych.

Skontaktuj się z nami i zobacz jak możemy Ci pomóc.

 


Sprzedaż/Rejestracja
spółek

SPRZEDAŻ / REJESTRACJA SPÓŁEK

Chciałbyś zostać przedsiębiorcą? Zależy CI na czasie? Mamy ofertę skierowaną wprost do Ciebie! Posiadamy gotowe spółki do sprzedaży, bez historii, zarejestrowane do VAT, lub nie, z ograniczoną odpowiedzialnością lub akcyjne. Szeroki wybór formy prawnej.

Dajemy wybór:

- Gotowa spółka – Chcesz jak najszybciej rozpocząć działalność gospodarczą – dobrym rozwiązaniem może okazać się kupno istniejącej już spółki. W ramach naszych usług oferujemy sprzedaż spółek z poświadczoną notarialnie czystą historią gospodarczą (brak jakichkolwiek zobowiązań, umów, faktur i innych zdarzeń gospodarczych)
- Rejestracja nowej spółki – Możemy zarejestrować dla Ciebie spółkę taką jak chcesz, spotkamy się, omówimy i doradzimy, a następnie zarejestrujemy Ci Twoją wymarzoną spółkę.

Skontaktuj się z nami i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

 


Twój czas jest bardzo ważny! Pozwól Nam się odciążyć.

DOPASUJ PROFIL USŁUG

Dobrze prowadzona księgowość jest niezbędna dla prawidłowego działania przedsiębiorstwa. Pozwól, aby kompetentne biuro rachunkowe zajęło się Twoją księgowością i skup się na tym co najważniejsze - rozwijaniu swojego biznesu.

KONTAKT

Clever Investment Sp. z o.o. SK
00-695 Warszawa,
ul. Nowogrodzka 42 lok 19

22 110 55 13
724 006 007

info@cleverinvestment.pl

NAPISZ DO NAS


KRS: 0000538516
NIP: 7010459086 REGON: 360617316
Kapitał zakładowy: 120 tys zł
Suma Ubezpieczenia OC: 10 tys euro + 1 mln euro

Znajdziesz nas również na