fbpx

Rozwiązania IT:

Jako nowoczesna firma księgowa, korzystamy z szeregu rozwiązań IT, po to by ułatwić naszym Klientom przepływ dokumentacji i informacji. 
W ramach stałej współpracy oferujemy Klientom poniższe rozwiązania informatyczne:

Portal B​iura wspiera komunikację między klientem a biurem rachunkowym. Jest ​najwygodniejszym i najszybszym sposobem dostarczania niezbędnych informacji naszym Klientom.

Portal Biura oferuje m.in.:

  • informacje o kwotach podatków i składkach ZUS do zapłacenia wraz z parametrami przelewów,
  • szczegółowe informacje o podatku dochodowym i podatku VAT,
  • informacje o wynagrodzeniach pracowników,
  • podsumowania miesięczne poszczególnych typów podatków wraz z rozrachunkami i wynagrodzeniami,
  • szczegółowe raporty.

​Portal pracownika, to internetowy serwis, w którym pracownicy mogą​ zgłaszać planowane urlopy, sprawdzać wymiar należnego i pozostałego urlopu or​az weryfikować naliczone dla nich wynagrodzenia. Pracownicy obciążeni potrąceniem​ komorniczym mog​ą również sprawdzić, jaka kwota została już spłacona i ile pozostało do spłaty.

Subiekt 123 Uproszczony system do wystawiania faktur on-line

​Wystawienie faktury, czy paragonu zajmuje tylko kilkadziesiąt sekund. Korzystasz z gotowych danych klientów i listy produktów wprowadzonych wcześniej w aplikacji. Wybierasz formę i termin płatności. Ewentualnie zaznaczasz odwrotne obciążenie. Dla wystawionych dokumentów możesz łatwo wygenerować pliki PDF i wysłać je bezpośrednio do klientów. W razie potrzeby możesz też dokonać ich korekty.