W związku z aktualną sytuacją panującej pandemii i rozpowszechniania się wirusa COVID – 19 znanego jako „Koronawirus” spółka Clever Investment wdrożyła szereg działań prewencyjnych.

Decyzją zarządu do końca marca b.r. zmianie ulegną godziny pracy naszego biura.

Nasi pracownicy będą do Państwa dyspozycji w godzinach 8.00-15.00 od poniedziałku do piątku.

Dodatkowo, aby zminimalizować ryzyko rozpowszechniania się „koronawirusa”, ograniczyliśmy spotkania u nas w biurze do minimum. W razie pytań, bądź wątpliwości dotyczących Państwa rozliczeń i wszelkich kwestii z tym związanych, prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny lub mailowy.

W przypadku spotkań niecierpiących zwłoki proponujemy Państwu spotkania online po uprzednim umówieniu terminu z osobami zainteresowanymi.

Prosimy o przesyłanie dokumentów wyłącznie drogą elektroniczną. W przypadku niemożności wysyłki pełnej dokumentacji w formie przez nas preferowanej, prosimy o pozostawienie dokumentów w skrzynce pocztowej nr 5 znajdującej się na dole budynku.

Pozostałe zasady współpracy na chwilę obecną nie ulegają zmianie. Dołożymy wszelkich starań aby stan zagrożenia epidemicznego nie wpłynął na jakość naszej pracy.

Spółka i jej pracownicy chcą zachować należyte środki ostrożności, w związku z tym mamy nadzieję, że podjęte przez nas działania zapobiegawcze spotkają się z Państwa zrozumieniem i wyrozumiałością.

W związku z powyższym uprzejmie prosimy o stosowanie powyższych zasad prewencyjnych. Dziękujemy!