fbpx

Clever Investment to gwarancja kompleksowej obsługi podmiotów gospodarczych.

Jako licencjonowana firma księgowa, zapewniamy wsparcie na każdym obszarze prowadzenia biznesu.
Posiadamy doświadczenie w obsłudze klientów z różnych branż – Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić, ponieważ współpraca z nami to gwarancja rzetelnej i terminowej obsługi księgowej, która pozwala ograniczyć obowiązki z zakresu księgowości do minimum.!

Kompleksowa oferta dla wymagających!

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić

Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym, posługujemy się licencją nr 58260. Nasza firma jest tworzona przez księgowych z kilkuletnim doświadczeniem na rynku. Oprócz wiedzy teoretycznej, dysponujemy ogromnym zapleczem praktycznym, potwierdzonym przez naszych Klientów.

PEŁNA KSIĘGOWOŚĆ

UPROSZCZONA KSIĘGOWOŚĆ

KADRY I PŁACE

Cechuje nas PROFESJONALIZM i MIŁA OBSŁUGA !

 

Stosujemy sprawdzone systemy obsługi księgowej oraz kontroli jakości. W naszej firmie oprócz odpowiednich procedur i kodeksu dobrych praktyk, zawsze indywidualnie podchodzimy do potrzeb Klienta.
Nasze motto to:  „Prowadzimy księgowość jak byśmy byli tuż za ścianą!”
Mamy doświadczenie w pracy zarówno z młodymi przedsiębiorcami, jak i z tymi bardzo doświadczonymi. Wiemy, czego i w jakim zakresie potrzebują nasi Klienci, a przede wszystkim jak skutecznie i sprawnie rozwiązywać ich problemy i wyjaśniać zawiłości.
Jesteśmy przyjaźnie nastawieni do Klienta i jego potrzeb.

KSIĘGOWOŚĆ BLISKA TOBIE

 

Profesjonalna, przyjazna, przystępna – taka jest Księgowość Bliska Tobie.
O nic nie musisz się martwić – zespół doświadczonych specjalistów poprowadzi Twoją księgowość – Ty możesz skupić się na biznesie.

W Clever znamy potrzeby, zarówno początkujących, jak również doświadczonych przedsiębiorców. Wysoka jakość usług przy optymalnych kosztach – to model, który z powodzeniem realizujemy.
Dla nas wyniki, to nie tylko ilość podatku do zapłacenia to cenna informacja, która ma pomóc zarządzającemu w efektywnym prowadzeniu firmy!

Zlecenie
Analiza potrzeb klienta
Oferta i umowa
Wdrożenie usługi
Długofalowa współpraca