fbpx

Zespół Clever Investment

Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy. Jesteśmy obecni na każdym etapie pomagając w złożonych problemach i zapytaniach. Chętnie odpowiadamy na pytania i wyjaśniamy niejasności. Czerpiąc z wiedzy i doświadczeń zdecydowanie oraz skutecznie realizujemy nasze zadania. Jesteśmy partnerem biznesowym, na którym można polegać!

Jacek Kaliński

Prezes Zarządu
Wspólnik i Główny Księgowy spółki. Ekspert w dziedzinie rynku kapitałowego i rachunkowości inwestycyjnej. Posiadający certyfikat specjalisty ds. rachunkowości Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz Certyfikat Księgowy Ministerstwa Finansów.


   

Maksymilian Lewandowski

Prokurent
Wspólnik i Zarządzający ds. Relacji. W swojej pracy zajmuje się przede wszystkim zarządzaniem firmą. Dba o dobre relacje z Klientami, ponieważ wierzy, że to podstawa do budowania silnego przedsiębiorstwa. Ekspert w dziedzinie business consulting.


   

Mykyta Kupchuk

Kierownik Działu Rachunkowego
Na co dzień zajmuje się przede wszystkim układaniem procesów operacyjnych. Deleguje i czuwa nad poprawnością wykonywanych zadań, aby szybko i efektywnie odpowiadać na potrzeby Klientów. Ekspert w dziedzinie księgowości spółek i podatków.


   

Anna Gańko

Koordynator Pełnej Księgowości
Jako koordynator zespołu Pełnej Księgowości sprawuje nadzór nad pracą podległego zespołu. Pomaga swoim współpracownikom w codziennych zadaniach. Specjalizuje się w obsłudze dużych spółek handlowych prowadzących rozliczenia importowo – eksportowe.


   

Patryk Pułka

Koordynator Kadr i Płac
W 2019 roku uzyskał Certyfikat Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Jako specjalista ds. Kadr i Płac na co dzień w swojej pracy czuwa nad poprawnością rozliczeń kadrowych oraz pracą podległego mu zespołu.


   

Magdalena Pawelec

Koordynator Biura Zarządu – Asystent Zarządu
W swojej pracy dokonuje rzeczy niemożliwych 😉 Wspiera zarząd i całe biuro w poprawnych relacjach z Klientami i kontrahentami spółki. Dba o marketing i komunikację spółki.


   

Cezary Kurec

Biuro Zarządu - Menedżer ds. Relacji
Cezary wraz z Biurem Zarządu czuwa nad dobrymi relacjami z Klientem oraz nawiązuje relacje z nowymi podmiotami gospodarczymi. Na co dzień czuwa nad sprawnym i poprawnym funkcjonowaniem zespołu operacji księgowych.


   

Justyna Kiełbasa

Biuro Zarządu – Asystent Biura
Nasz pierwszy kontakt z Klientem. Na co dzień dba o poprawny i sprawny obieg dokumentacji, to właśnie Justyna zaopiekuje się Wami po przyjściu do naszego biura 😉


   

Anna Zaremba

Biuro Zarządu – Asystent ds. marketingu
W swojej codziennej pracy Ania wspiera dział Biura Zarządu w planowaniu, wdrażaniu i prowadzeniu kampanii social mediowych w zakresie wizerunku marki. Współtworzy i realizuje strategię obecności firmy w odbiorze zewnętrznym.


   

Kinga Pośpiech

Pełna Księgowość
Kinga zajmuje się księgowością spółek mi. budowlanego czy transportowego, wspiera zespół w codziennej pracy.


   

Joanna Haczykowska

Pełna Księgowość
Joanna specjalizuje się w księgowości spółek z sektora IT oraz handlowo – usługowego.


   

Bartosz Grywaczewski

Pełna Księgowość
Bartosz na zajmuje się rozliczeniami dużych spółek usługowych oraz spółek z sektora medycznego.


   

Dominik Haczykowski

Pełna Księgowość
Dominik zajmuje się księgowością dużych spółek handlowych oraz fundacji i stowarzyszeń.


   

Dariusz Kłonowski

Pełna Księgowość
Dariusz co dzień zajmuje się rozliczeniami dużych spółek usługowych świadczących usługi specjalistyczne.


   

Jakub Siwik

Pełna Księgowość
Jakub wspiera dział Pełnej Księgowości w codziennej organizacji pracy. Ujmuje operacje księgowe w księgach, sporządza zestawienia oraz raporty będące niezbędne dla prawidłowych rozliczeń Klientów


   

Jolanta Lewandowska

Kadry i Płace – Specjalista ds. Kadr i Administracji
Jolanta specjalizuje się w obsłudze mi. Klientów produkcyjnych, prowadzi również Kadry i sprawy administracyjne Clever Investment


   

Kinga Lewińska

Kadry i Płace
Kinga wspomaga zespół Kadr i Płac w kontaktach z ZUS, US, PFRON i obsłudze Klienta.


   

Adrian Karasiński

Kadry i Płace
Adrian na co dzień zajmuje się naliczeniem pensji , prowadzeniem pozostałych działań Kadrowo – Płacowych oraz obsługą Klienta.


   

Paulina Miturska

Księgowość – Operacje
Paulina w swojej pracy specjalizuje się w poprawnym ujęciu dokumentów skięgowych i naliczaniu deklaracji dla jednoosobowych działalności gospodarczych.


   

Michał Frelas

Księgowość – Operacje
Michał na co dzień wspiera dział uproszczonej księgowości w przygotowaniu rozliczeń podatkowych oraz wspomaga zespół w codziennych kontaktach z urzędami.


   

Katarzyna Kulesza

Księgowość – Operacje
W swojej codziennej pracy Kasia wspomaga zespoły uproszczonej i pełnej księgowości w poprawnym wprowadzeniu i ujęciu dokumentów księgowych.